IEVA GYM sveikatingumo studijoje teikiamos įvairaus tipo treniruotės ir mankštos. Pasirinkite, tai kas Jums geriausia!

Karantino laikotarpiu studijoje visada bus dezinfekcinis skystis ir bus išvėdintos patalpos. Visų dalyvių ir svečių laukiama su apsauginėmis kaukėmis.

Pilates mankšta- tai kūno ir proto mankšta. Atliekant pilateso pratimus dirba ne tik didžiosios raumenų grupės, bet labai svarbūs gilieji, vidiniai raumenys. Atliekant pratimus labai svarbu padėti suprasti, apie žmogaus kūną, taisyklingas/netaisyklingas padėtis. Mankštos metu svarbu pratimus parinkti taip, kad būtų pagerinti jėgos, pusiausvyros, lankstumo, raumenų valdymo, kvėpavimo įgūdžiai.
Indvidualios treniruotės – ypač efektyvios treniruotės. Prieš pradedant treniruotę pasveriame specialiomis svarstyklėmis. Jos matuoja kūno masę, o taip pat kiek Jūsų kūne raumenų, riebalų, koks Jūsų biologinis amžius ir.t.t. Po to įdėmiai apžiūrima laikysena, nustatomas laikysenos tipas, ir parenkami pratimai atsižvelgiant į Jūsų kūną. Kiekvienas judesys yra kontroliuojamas, taisomas, kad rezultatas būtų pasiektas kaip įmanoma greičiau.

Būsimų mamyčių mankštos. Ruošiantis motinystei keičiasi netik kūnas. Nuo būsimos mamytės savijautos priklauso ir kūdikio vystymasis, todėl labai svarbu mankštinis viso nėštumo metu. Tai padeda išvengti antsvorio, cukrinio diabeto, nugaros skausmų. Kas septintą nėščiąją kamuoja nugaros skausmai. Pilates pratimai padės sustiprinti raumenis, padės suderinti kvėpavimą ir sumažins arba panaikins nugaros skausmus. Kiekvienai besilaukiančiai pratimai parenkami individualiai, atsižvelgiant į nėštumo trukmę, besilaukiančiosios savijautą ir laikyseną.

Mamytės laukiamos pilates mankštose su Joms parenkamu indvidualiu krūviu.

NAUJIENA!!!
Ieva Gym, sveikatingumo studija dar vienas, naujas draugas, padėsiantis gerinti jūsų fizinę, o kartu ir emocinę sveikatą. Susipažinkite su – INDIBA ACTIV.
Esant netaisyklingai laikysenai bei/arba atliekant judesius netaisyklingai, sutrinka raumenų, sausgyslių, raiščių, sąnarių darbas. To pasekoje ilgainiui tampa sunku judėti, atsiranda skausmai, traumos. INDIBA ACTIV aparatu moderniai ir neskausmingai galime šią problemą gydyti.

Kaip viskas veikia?
Gydymas vyksta pasitelkus 448khZ radijo dažnį, kuris skleidžia malonią šilumą ir skatina biologinius procesus: ląstelių medžiagų apykaitą, kraujotaką, limfos tekėjimą, kolageno gamybą ir pan. Suaktyvinus audinių regeneraciją, prasideda gijimas, skausmas sumažėja.
Būtent 448kHz radijo dažnio energija skatina ląstelių membranų pralaidumą ir sukelia 3 biologinius procesus: biostimuliaciją, mikrocirkuliaciją ir hiperaktyvaciją. Šių procesų rezultatas – geresnė ląstelių veikla ir gyjantys audiniai.
INDIBA ACTIV veiksmingumą patvirtina 35 metus vykdomi akademiniai molekulinės biologijos ir klinikiniai tyrimai, 170 publikacijų moksliniuose žurnaluose ir šimtai tūkstančių atliktų procedūrų.
Aparatas patvirtintas FDA (JAV Maisto ir vaistų federacija) ir ISO (Tarptautinė standartizacijos organizacija), CE (Conformite Europeene) sertifikatais, todėl saugus naudoti. Aukščiausia kokybė užtikrina nepriekaištingą paslaugų suteikimą.

PROCEDŪROS NAUDA:

 1. Atpalaiduojami raumenys, sumažėja jų skausmas ir tinimas;
 2. Pagerina raumenų ir raiščių funkcijas ir mobilumą;
 3. Stimuliuojamas natūralus minkštųjų ir kietųjų audinių atsinaujinimas;
 4. Slopinami audinių uždegiminiai procesai;
 5. Procedūra padeda atsistatyti po lūžių , traumų ir pan.;
 6. Suaktyvina kraujotaką, todėl padidėja audinių aprūpinimas deguonimi, maistinėmis medžiagomis;
 7. Taikytinas tiek ūmios, tiek lėtinės fazes metu;
 8. Procedūra saugi, efektyvi ir greita, nesukelia šalutinio poveikio.

KAM TINKA ŠIOS PROCEDŪROS:

 1. Turintiems problemų su raumenu ir kaulų sistema;
 2. Kenčiantiems chroniškus skausmus;
 3. Sergantiems degeneracinėmis sąnarių ligomis;
 4. Norintiems pagreitinti atsigavimą po traumos, lūžio ir t.t.;
 5. Rekomenduojama sportininkams, kuriems aktualu greitai atsigauti po traumų, rūpintis raumenų, sausgyslių ir raiščių sveikata, kuri pagerintų sporto rezultatus.

KAM ŠI PROCEDŪRA NEREKOMENDUOJAMA:

 1. Turintiems elektroninius implantus organizme;
 2. Nėštumo metu;
 3. Esant pažeistai, infekuotai odai planuojamoje gydyti vietoje;
 4. Sergant tromboflebitu.

Hypervolt masažuoklis – moderniausias belaidis masažo įrenginys, skirtas atpalaiduoti skaudančius ir įsitempusius raumenis.

Taip pat jis:

 • padeda sumažinti raumenų skausmą ir sustingimą
 • pagerina judesių diapazoną
 • skatina geresnę kraujo apytaką
 • paspartina tinkamą apšilimą prieš teniruotę
 • padeda greičiau atsistayti po didelio fizinio krūvio
 • mažina trigerinių taškų sukeltą skausmą ir įtampą kūne.
 • Pagerina mobilumą.

Masažas su hypervolt negalimas, jei:

 • Esate nėščia
 • Turite cukrinį diabetą, ypač su komplikacijomis , tokiomis, kaip neuropatija, ar tinklainės pažeidimais,
 • Epilepsija,
 • Esant spondilozei, spondilolizei, spondolistezei
 • Jei turite metalinių plokštelių
 • Pasitarti su gydytoju, jei galvote, kad ši priemonė gali pakenkti Jūsų sveikatai.

Masažo kaina: 25 €/h

Tai vidutinio arba aukšto intensyvumo cardio treniruotė su stacionariais dviračiais, turinčiais mechaninę apkrovą. Puikiai tinka, tiems kurie nori numesti svorio, nes per valandą trunkančią treniruotę vidutiniškai sudeginama apie 500-700kalorijų.

Ši treniruotė pirmiausia stiprina širdies raumenį, taip pat intensyviai dirba kojos, pilvo presas. Puikiai lavinama yra ištvermė.

Šioje treniruotėje išmoksite, kaip taisyklingai nusistatyti dviratį, kokia turi būti laikysena, kad vėliau neskaudėtų viršutinės kūno dallies, riešų.

Treniruotės pabaigoje atliekami pilvo preso pratimai bei išmasažuojami dažniausiai naudojami raumenys treniruotėje, padaromi tempimo pratimai.
Po šios intensyvios ir labai linksmos treniruotės jausitės atsikratę įtampos po darbo dienos, jausite laimės hormonų pliūpsnį.:)